|
Interia by sie naprawde osmieszyla gdyby jednak nici nie wyszly z uruchomienia. Ciekawe czy jest jakis cien szansy. Napewno ze sprzedaza biletow nie bylo by problemow, bo jesli na G zostaly sprzedane w jeden dzien to na C spokojnie mozna sprzedac w poltorej, tylko pytanie skad ludzie by sie o tym mieli dowiedziec.
Ciekawej, oj ciekawe co z tego bedzie.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|