Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9491
Stary 27.05.2011, 19:04
Arek10 napisał(a):Wyświetl post
da Silva na ligę by wystarczył, gra bez kompleksów, nie zastanawia się czy gra z Arką czy Legią.
masz na myśli tego 27-letniego piłkarza, który nie mieści się w składzie Bełchatowa?
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=13621
Odpowiedz cytując