|
@Bronex
No i dobra niech idzie jeżeli się nie dogadają. Bardzo nam pomógł w zdobyciu mistrzostwa ale z całym szacunkiem to nie jest aż tak dobry zawodnik, żeby jak Rejtan rozdzierać szaty i tarasować mu drzwi. Poza tym co by o Chavezie nie powiedzieć to za każdym razem jak robi sanki to mi serce staje, że zaraz go zrobią tak jak go zrobił Szałachowski.
|