Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gordziu5
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
45258
27.05.2011, 18:42
gnoicie osmana i jego menago... a jakbyście dokładnie czytali to problem jest z działaczami klubu Platense... z tego co ostatnio menago mówił można wnioskować że chavez już się z klubem dogadał..
gordziu5
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gordziu5
Znajdź inne posty napisane przez gordziu5