Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22074
Stary 27.05.2011, 18:34
ziajam napisał(a):Wyświetl post
Czy mi się wydaje, czy odpalają (testują) telebimy na stadionie?
Tego nie wiem, ale gdzie ty to widzisz, że niby testują ? kamerki nie dzialaja chyba?
Odpowiedz cytując