Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45257
Stary 27.05.2011, 18:21
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
po prostu dla Chaveza jest tyle konkretnych ofert, żę jego menago musi go proponować całej ekstraklasie + tym co awansują

Staszek dobrze robi, niech utarguje ile może, a potem go kupi

choć wg mnie, z Chavezem, czy też nie, nasza obrona jest kiepska, a on wielkiej różnicy nie robi...
Staszek dobrze robi hahhaaha... Jak dalej będzie robił to wkrótce Chavez zakwitnie gdzieś w Rumunii , Ukrainie czy na Kaukazie... Więcej się ociągajmy.
Odpowiedz cytując