Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SZAJBA
Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5106
Stary 27.05.2011, 18:21
A jak myślicie, będą duże problemy z wejściem na nie swój karnet, bo dostałem od kumpla, który nie jedzie ?
<< DoBcZyCe <--- Tu RzĄdZą WISŁY KiBICe >>
Odpowiedz cytując