Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SZAJBA
Member
Od: 12.2005
Offline
#
5106
27.05.2011, 18:21
A jak myślicie, będą duże problemy z wejściem na nie swój karnet, bo dostałem od kumpla, który nie jedzie ?
<<
DoB
c
ZyCe
<--- Tu RzĄdZą WISŁY KiBICe >>
SZAJBA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SZAJBA
Znajdź inne posty napisane przez SZAJBA