|
Jeżeli ktokolwiek myśli realnie w tym klubie o wzmocnieniach pokroju Żewłakowa/Wasilewskiego/Baszczyńskiego to sądzę ,że na LE/LM już wielką lagę na Reymonta ,Cupiał wyłożył. Bez jaj. Nam potrzeba transferów w rodzaju "Meliksona" i lepszych a nie jakiś polskich emerytów... W ogóle coraz bardziej dochodzę do wniosku ,że im mniej Polaków w tym klubie tym lepiej. Małceki/Wilk/Sobolewski i wystarczy.
|