Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45254
Stary 27.05.2011, 18:13
AS82 napisał(a):Wyświetl post
To co ŁKS stać na Chaveza , a Wisły ktora gra w el. LM nie stać ?
po prostu dla Chaveza jest tyle konkretnych ofert, żę jego menago musi go proponować całej ekstraklasie + tym co awansują

Staszek dobrze robi, niech utarguje ile może, a potem go kupi

choć wg mnie, z Chavezem, czy też nie, nasza obrona jest kiepska, a on wielkiej różnicy nie robi...
Odpowiedz cytując