AS82 napisał(a):

|
To co ŁKS stać na Chaveza , a Wisły ktora gra w el. LM nie stać ?
|
po prostu dla Chaveza jest tyle konkretnych ofert, żę jego menago musi go proponować całej ekstraklasie + tym co awansują
Staszek dobrze robi, niech utarguje ile może, a potem go kupi
choć wg mnie, z Chavezem, czy też nie, nasza obrona jest kiepska, a on wielkiej różnicy nie robi...