Brak licencji dla Górnika i P.Bytom tak jak mówiłem?
Cytat:
Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych na dzisiejszym posiedzeniu rozpatrzyła odwołania pięciu klubów. Licencję na grę w ekstraklasie w kolejnym sezonie rozgrywkowym prócz Lechii Gdańsk, Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa otrzymały także Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław.
Jagiellonia została objęta nadzorem infrastrukturalnym, a Ruch finansowym.
Komisja odroczyła wydanie decyzji w sprawie przyznania licencji Polonii Bytom i Górnikowi Zabrze. Do wtorku kluby zostały zobowiązane do uzupełnienia wymaganej dokumentacji.
Komisja Odwoławcza złożyła również wniosek do Wydziału Dyscypliny w sprawie ukarania Polonii Warszawa i Jagiellonii Białystok ze względu na niezłożenie wymaganych dokumentów w terminie.
|