Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13614
Stary 27.05.2011, 18:07
Brak licencji dla Górnika i P.Bytom tak jak mówiłem?

Cytat:
Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych na dzisiejszym posiedzeniu rozpatrzyła odwołania pięciu klubów. Licencję na grę w ekstraklasie w kolejnym sezonie rozgrywkowym prócz Lechii Gdańsk, Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa otrzymały także Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław.
Jagiellonia została objęta nadzorem infrastrukturalnym, a Ruch finansowym.

Komisja odroczyła wydanie decyzji w sprawie przyznania licencji Polonii Bytom i Górnikowi Zabrze. Do wtorku kluby zostały zobowiązane do uzupełnienia wymaganej dokumentacji.

Komisja Odwoławcza złożyła również wniosek do Wydziału Dyscypliny w sprawie ukarania Polonii Warszawa i Jagiellonii Białystok ze względu na niezłożenie wymaganych dokumentów w terminie.
Odpowiedz cytując