sebanop napisał(a):

zaraz bede wiedzial bo brat po bilet pojechal...
edit: coś jest na rzeczy bo mialem wrazenie ze bilety są ale nie wolno im sprzedawac i powiedzieli że trzeba czekac na info na oficjalnej...
|
Wrażeń co do terminu oddania stadionu to jest aż nadto
