Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45252
Stary 27.05.2011, 18:00
Jestem podobnego zdania co Hanys: szanuję Baszczyńskiego i Kosowskiego, szanuję Wasyla. Ale ich ewentualne pojawienie sie w Wiśle będzie dla mnie czymś niezrozumiałym (mimo waszych argumentów).
Ich zabiegają pierwsi lepsi Azerowie czy Gruzini w II czy III rundzie.

Jednak przyglądam sie ze spokojem tej dyskusji: wierzę, że to dyskusja o zeszłorocznym śniegu, a Stan ma gotowych kilka ciekawszych propozycji, ktore dla wszystkich będą nie lada niespodzianką.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując