|
Jestem podobnego zdania co Hanys: szanuję Baszczyńskiego i Kosowskiego, szanuję Wasyla. Ale ich ewentualne pojawienie sie w Wiśle będzie dla mnie czymś niezrozumiałym (mimo waszych argumentów).
Ich zabiegają pierwsi lepsi Azerowie czy Gruzini w II czy III rundzie.
Jednak przyglądam sie ze spokojem tej dyskusji: wierzę, że to dyskusja o zeszłorocznym śniegu, a Stan ma gotowych kilka ciekawszych propozycji, ktore dla wszystkich będą nie lada niespodzianką.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|