Hanys napisał(a):

Małecki którego masz w avatarze ma 23 lata... czyli rozumiem że w LM będzie na trybunach, bo my potrzebujemy ogranych 35 latków?
|
Miałem na myśli obronę , sorry nie napisałem tego. Oglądam zagraniczne ligi ale tu jest Polska i to jest Wisła tu nie ma czasu na ogrywanie , albo wchodzisz do składu i grasz na dobrym poziomie albo zakręcamy kurek i gramy tym co mamy.Cupiał ma juz dość kompromitacji my też , nie chce patrzec podczas eliminacji na Cikosza który jest ogrywany jak amator , jeśli Baszczyński jest w dobrej formie i jest zdolny lepiej grac od Cikosza jestem za jego sprowadzeniem.