Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45251
Stary 27.05.2011, 17:57
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Małecki którego masz w avatarze ma 23 lata... czyli rozumiem że w LM będzie na trybunach, bo my potrzebujemy ogranych 35 latków?
Miałem na myśli obronę , sorry nie napisałem tego. Oglądam zagraniczne ligi ale tu jest Polska i to jest Wisła tu nie ma czasu na ogrywanie , albo wchodzisz do składu i grasz na dobrym poziomie albo zakręcamy kurek i gramy tym co mamy.Cupiał ma juz dość kompromitacji my też , nie chce patrzec podczas eliminacji na Cikosza który jest ogrywany jak amator , jeśli Baszczyński jest w dobrej formie i jest zdolny lepiej grac od Cikosza jestem za jego sprowadzeniem.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując