Hanys napisał(a):

Małecki którego masz w avatarze ma 23 lata... czyli rozumiem że w LM będzie na trybunach, bo my potrzebujemy ogranych 35 latków?
Obejrzyj sobie średni wiek w drużynie mistrza Niemiec, w Arsenalu - czyli drużnych w najwyższej półki, które pokazują ze można grać SAMYMI młodymi.
Nie twierdzę ze wszyscy emeryci są źli (vide Giggs - ale on grał dobrze jak miał 20 lat też, a Żewłakow nigdy nie grał dobrze, zawalił nam wszystkie MŚ na jakich byliśmy ostatnio) ale to nie to samo, co młody szybki i silny zawodnik który jest głodny sukcesu a nie myśli o tym w czasie meczu gdzie otworzyć restauracje za zarobione pieniądze na boisku. Poza tym wlasnie LM to najlepsza sprawa zeby zarobić na zawodnikach wielką kase... przypuścmy ze Melikson się pokaze w Europie i od razu wpłyną oferty - 6, pozniej 8 mln euro... Portugalskie kluby tyko z tego żyją i mają się dobrze - pozyskują ogórki za grosze, a te ogórki się świetnie sprzedają w Europie...
|
ALe My nie jestesmy Arsenalem ani nie gramy w Niemczech. Wiec po co głupie porownania ?