Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.05.2011, 17:37
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
Chyba zgodzisz się, że na lechu przed kibolstwem rozwijają czerwony dywan a i w warszawie (po bodaj dwuletnim machaniu szabelką) poszli drogą lecha bo właśnie kończyła się budowa stadionu.
Pozostaje życzyć Ci, by w Twoim klubie też kiedyś zaczęli machać szabelką. O wyglądzie herbu nie wspominając.

Przepraszam resztę, ale bez przesady.


P.S. Stanowisko ekipy Legii.

Cytat:
Informujemy, że podczas ostatniej kolejki rundy wiosennej kontynuowany jest ogólnopolski protest przeciwko bezprawnym działaniom administracji rządowej wobec kibiców. Dopingujemy jedynie od 80 minuty meczu – wtedy pokażemy na co nas stać. Na stadionie, podobnie jak w poprzednich odsłonach protestu nie zawisną flagi.Wraz z końcem sezonu, kończy się również dotychczasowy początkowy etap protestu, który jesienią wybuchnie w znacznie bardziej spektakularnych formach – o ile nasze postulaty nie zostaną spełnione.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując