zybert77 napisał(a):

|
Chyba zgodzisz się, że na lechu przed kibolstwem rozwijają czerwony dywan a i w warszawie (po bodaj dwuletnim machaniu szabelką) poszli drogą lecha bo właśnie kończyła się budowa stadionu.
|
Pozostaje życzyć Ci, by w Twoim klubie też kiedyś zaczęli machać szabelką. O wyglądzie herbu nie wspominając.
Przepraszam resztę, ale bez przesady.
P.S. Stanowisko ekipy Legii.
Cytat:
|
Informujemy, że podczas ostatniej kolejki rundy wiosennej kontynuowany jest ogólnopolski protest przeciwko bezprawnym działaniom administracji rządowej wobec kibiców. Dopingujemy jedynie od 80 minuty meczu – wtedy pokażemy na co nas stać. Na stadionie, podobnie jak w poprzednich odsłonach protestu nie zawisną flagi.Wraz z końcem sezonu, kończy się również dotychczasowy początkowy etap protestu, który jesienią wybuchnie w znacznie bardziej spektakularnych formach – o ile nasze postulaty nie zostaną spełnione.
|