Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45245
Stary 27.05.2011, 17:35
No kurcze, nie mogę...

Bardzo polubiłem Wisłę - polubiłem jej dobry styl i będę kibicował w walce o LM i w samej LM jesli się w koncu uda...

i po co te transfery? Mam nadzieję ze to nieprawda...
po co Wiśle jakieś Wasilewskie, Baszczyńskie i Żewłakowy? Przecież to są emeryci... a nie widziałem zeby cokolwiek osiągneli w swojej karierze nawet jak byli młodzi... Nie lepiej zainwestować w jakichś perspektywicznych młodych piłkarzy? Niekoniecznie z polskiej ligi... bo Polacy to lenie i nigdy jeszcze żaden się nie wybił... no moze jeden - Dudek... Przecież z młodego grajka jest 3razy więcej pożytku
1. chce mu się, bo chce sie pokazać w Europie i jest głodny sukcesów, a emeryt leje na to bo wraca z Europy
2. nie ma takich wymagań finansowych jak nasze stare orły
3. jak będzie dobrze grał to można na nim zarobić kasę (vide Lewandowski, Grosicki, Błaszczykowski kiedyś, Sobiech itd.) - a emeryta nikt nie będzie chciał nawet jakby był wymiataczem

Czy Murawski za 1 mln (hahaha) euro - przydał się Lechowi? Bo ja nie zauwazylem poprawy jakości w tej kopaninie którą prezentują... a Murawski rusza się po boisku jak pijany wół ciągnacy worek pyrek.

kulawy joe napisał(a):Wyświetl post
Tak cofajmy się zatrudniajmy 35,36 latków bo są za darmo i są lepsi od Kowalskiego a może nawet od Cikosa a za rok będziemy mieć ten sam problem, a starsi panowie zainkasuja te 300 tys euro i pójdą na emeryturę. Ligo Mistrzów drżyj! Nadciągamy!
No własnie, zainkasują TE 300 EURO... i pójdą
to na co komu taki piłkarz co rok tyko będzie? A poza tym za 300 euro można mieć fajnego grajka z mniejszymi wymaganiami którego wartość wzrosnie kilkukrotnie i się na nim zarobi (vide Kagawa)...

Ps. Wasilewski za darmo jest?

Lepiej niech się Wisła skupi na pozyskaniu Chaveza, bo on przynajmniej coś sobą reprezentuje a nie tylko kopanie nogą o głowę.

Eternit napisał(a):Wyświetl post
Trochę szacunku dzieciaku!
Czyżbym obraził gdzieś twojego guru? Bo nie zauważyłem.
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.05.2011 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując