Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18630
Stary 27.05.2011, 17:29
zaraz bede wiedzial bo brat po bilet pojechal...





edit: coś jest na rzeczy bo mialem wrazenie ze bilety są ale nie wolno im sprzedawac i powiedzieli że trzeba czekac na info na oficjalnej...
Ostatnio edytowane przez sebanop : 27.05.2011 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując