Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4043
Stary 27.05.2011, 17:24
Jak Wisła wygrywała ligę z kilkunastopunktową przewagą, to też mówiono, że liga jest słaba. To są dyskusje i argumenty z..... no z sufitu. A roztrząsania czy słabsza jest liga jeśli mistrz wygrywa w cuglach czy wtedy gdy każdy może wygrać z każdym są rozważaniami o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy. Weryfikacją tego jaka jest liga będą puchary. Konfrontacja z innymi ligami.

Zmiany w naszej lidze zachodzą dziwnie: jesienny lider, po stracie jednego zawodnika jest wiosną słabeuszem. Jesienna czerwona latarnia po zmianie trenera staje się piątą siłą ligi. Tak samo Widzew: przychodzi Michniewicz i nagle drużyna odpala. Nie widać w tym żadnej ogólnej reguły. Praca plus szczęście ?
Odpowiedz cytując