kulawy joe napisał(a):

|
Tak cofajmy się zatrudniajmy 35,36 latków bo są za darmo i są lepsi od Kowalskiego a może nawet od Cikosa a za rok będziemy mieć ten sam problem, a starsi panowie zainkasuja te 300 tys euro i pójdą na emeryturę. Ligo Mistrzów drżyj! Nadciągamy!
|
Boje sie ze od Kowalskiego moze byc na chwile obecna lepszy nawet Wegrzyn...