Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45242
Stary 27.05.2011, 16:59
kulawy joe napisał(a):Wyświetl post
Tak cofajmy się zatrudniajmy 35,36 latków bo są za darmo i są lepsi od Kowalskiego a może nawet od Cikosa a za rok będziemy mieć ten sam problem, a starsi panowie zainkasuja te 300 tys euro i pójdą na emeryturę. Ligo Mistrzów drżyj! Nadciągamy!
Boje sie ze od Kowalskiego moze byc na chwile obecna lepszy nawet Wegrzyn...
Odpowiedz cytując