Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kulawy joe
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
45241
27.05.2011, 16:48
Tak cofajmy się zatrudniajmy 35,36 latków bo są za darmo i są lepsi od Kowalskiego a może nawet od Cikosa a za rok będziemy mieć ten sam problem, a starsi panowie zainkasuja te 300 tys euro i pójdą na emeryturę. Ligo Mistrzów drżyj! Nadciągamy!
kulawy joe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kulawy joe
Znajdź inne posty napisane przez kulawy joe