Wyświetl pojedynczy post
kulawy joe
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45241
Stary 27.05.2011, 16:48
Tak cofajmy się zatrudniajmy 35,36 latków bo są za darmo i są lepsi od Kowalskiego a może nawet od Cikosa a za rok będziemy mieć ten sam problem, a starsi panowie zainkasuja te 300 tys euro i pójdą na emeryturę. Ligo Mistrzów drżyj! Nadciągamy!
Odpowiedz cytując