Czas pokaze

Jesli do dzis do wieczora nie bedzie jakies oficjalnej notki na oficjalnej to to bzdura wyssana z palca

Ale z drugiej strony jest to mozliwe,jesli to info byloby autentyczne to nie bylo by problemu ze sprzedaza biletow bo wiele osob jeszcze nie nabylo wejsciowek a bardzo chcialoby ogladnac ten mecz na stadionie a wiec pozostaje nam tylko oczekiwac