Interia napisał(a):

|
Dla fanów "Białej Gwiazdy" to wielka gratka, gdyż bilety na niedzielny mecz z Polonią Warszawa i mistrzowską fetę, która po nim zastąpi, skończyły się już w minioną środę, po zaledwie trzech dniach sprzedaży!
|
Przecież bilety były sprzedawane od soboty do środy (a to chyba nie 3 dni)
Widać jaki rzetelny artykuł