WiślakMyślenice napisał(a):

|
W milczeniu owszem, jest bezsensowny. Nie bardzo rozumiem dlaczego porównujesz protesty przeciwko właścicielom do ogólnopolskiego protestu przeciw rządowi, samorządowi i pzpn-owi, bo skala dużo większa i nieporównywalnie trudniejszy jest ten drugi.
|
no bo z grubsza w obu chodzi o to samo... o siedzenie cicho - a takie było założenie akcji ogólnopolskiej
WiślakMyślenice napisał(a):

|
A przez te "wiele lat" nic się nie zmieniło? Polecam statystyki "policji".
|
problem ze stosowaniem statystyki jest taki, że są takie sytuacje jak ta z bydgoszczy.
WiślakMyślenice napisał(a):

Skoro głosisz takie farmazony uważając je za: to przepraszam bardzo
|
Czy nie po to powstało to forum, żeby wymieniać się poglądami? Przyznasz, że dyskusja z człowiekiem, który się we wszystkim zgadza nie jest pasjonująca.