picasso napisał(a):

|
jestes pewien?wtedy byłyby głosy typu "to oni wiedza i nic nie robią by to poprawić?Basałaj s...j"
|
Jakbyś dostal komunikat z klubu że poprosili w lutym,marcu czy październiku2009, 2010r że zgłosili potrzebę zmiany lokalizacji telebimów albo że brakuje stropów i klatego schodowych w północnej. Nastepnie za miesiąc znów byłby komunikat ze ponownie klub zgłosił te problemy i czeka na odpowiedz.A za kolejny miesiąc że jednak nie dostał odpowiedzi to byśmy mówili ze klub dziala zajebiście a tylko ZIKIT z JM walą w ch...