Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45235
Stary 27.05.2011, 16:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
To co ŁKS stać na Chaveza , a Wisły ktora gra w el. LM nie stać ?
No Wieszczycki mowil, tylko powiedzial jeczsze ze musza wszystkich brac z karta na reku bo jednej banki na transfery nie maja a jeszcze trzeba za sezon zaplacic
Odpowiedz cytując