Cytat:
Nowa zabawa na forum!
Jako że dwie strony pieprzenia o niczym to nikt się chyba nie obrazi na stronę zabawy?
Ja zaczynam! Tz studio zaczął ale nie złapaliście 
|
Po prostu chce się upewnić, czy ten gość jest nowym Habakukiem, dla którego wszyscy protestujący to kibole, a trybuna G to stado bandytów
