Przemas napisał(a):

Według mnie negocjacje w sprawie wykupu Chaveza przeciągają się bo jego agent chce się jak najwięcej kasy nachapać małpa jedna, a Wisła wiadomo chce stosunkowo jak najmniej zapłacić czemu się wcale nie dziwię.
Natomiast ploty, że niby "Legia może wykupić Chaveza" albo, że polecali Chaveza do ŁKS to tylko gierki aby ugrać jeszcze więcej kapuchy.
A Żewłakow Michał jest na bank prawonożny. Za Engela w kadrze grał przecież na prawej obronie.
|
Legia trudno powiedziec ale jakby bylo co na rzeczy to byloby juz o tym glosno ,a ŁKS? -przecież oni nie maja kasy na pensje i na długi zeby licencje dostac a co dopiero zeby wykupic Chaveza i jeszcze mu płacic z 300 000 euro za sezon


Dla nich taka kasa to pol sezony zycia