Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45231
Stary 27.05.2011, 15:55
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Skorygujcie mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się że Żewłakowy jest lewonożny. A o ile mnie pamięć nie myli to ktoś z dwójki SV/RM wyrażał kiedyś chęć posiadania w klubie czterech stoperów z których dwóch było by prawo a dwóch lewonożnymi. W tym kontekście MŻ pasuje.
z tego co pamiętam w Pro Evo 2006 był lewonożnym. Najlepiej w Polsce wolne bił
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując