wislak68 napisał(a):

|
Skorygujcie mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się że Żewłakowy jest lewonożny. A o ile mnie pamięć nie myli to ktoś z dwójki SV/RM wyrażał kiedyś chęć posiadania w klubie czterech stoperów z których dwóch było by prawo a dwóch lewonożnymi. W tym kontekście MŻ pasuje.
|
z tego co pamiętam w Pro Evo 2006 był lewonożnym. Najlepiej w Polsce wolne bił
