Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3957
Stary 27.05.2011, 15:45
salek napisał(a):Wyświetl post
I czego dowodzi ta wypowiedź? Polemizujesz ze mną czy nadal zamierzasz robić dziwnej treści wrzuty? Jednak mi się znudziło. Idę do domu.

Mam nadzieję, że pojawi się ktoś ogarnięty i zrobi czystkę w tym temacie bo siara...
dowodzi to mniej więcej tego, że da się równocześnie pozbyć kibolstwa, podnieść kulturę kibicowania, podnieść komfort stadionu i infrastruktury, podnieść przychody klubom, podnieść poziom ligi itp.

Chcę Wam uświadomić, że jest realnym podniesienie poziomu bez rozwijania czerwonego dywanu przed kibolami.
Milczący sprzeciw jest przeciwskuteczny...
Odpowiedz cytując