|
Według mnie negocjacje w sprawie wykupu Chaveza przeciągają się bo jego agent chce się jak najwięcej kasy nachapać małpa jedna, a Wisła wiadomo chce stosunkowo jak najmniej zapłacić czemu się wcale nie dziwię.
Natomiast ploty, że niby "Legia może wykupić Chaveza" albo, że polecali Chaveza do ŁKS to tylko gierki aby ugrać jeszcze więcej kapuchy.
A Żewłakow Michał jest na bank prawonożny. Za Engela w kadrze grał przecież na prawej obronie.
|