Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45229
Stary 27.05.2011, 15:45
Według mnie negocjacje w sprawie wykupu Chaveza przeciągają się bo jego agent chce się jak najwięcej kasy nachapać małpa jedna, a Wisła wiadomo chce stosunkowo jak najmniej zapłacić czemu się wcale nie dziwię.
Natomiast ploty, że niby "Legia może wykupić Chaveza" albo, że polecali Chaveza do ŁKS to tylko gierki aby ugrać jeszcze więcej kapuchy.
A Żewłakow Michał jest na bank prawonożny. Za Engela w kadrze grał przecież na prawej obronie.
Odpowiedz cytując