WiślakMyślenice napisał(a):

|
PR kotku PR. Jego partia jest jak sąsiadka zza miedzy- niby Cracovia, a tak naprawdę anty-WISŁA. Tak samo oni- Platforma Obywatelska to tak naprawdę anty-PiS. Tylko tyle wystarczy, by wygrać wybory.
|
zatem skoro kibice to Anty-Platforma, to łatwo wygrają wybory... do tego kibice mają szeroką zdolność koalicyjną, tyle sympatii od PIS i SLD bo parę haseł antyrządowych wywiesili... a jak się kula śniegowa nakręci to i może PSL front zmieni