Jaroo1 napisał(a):

To skontaktuj sie z tym typkiem ktory kopnal ta reporterke. Moze mu sie nie podobalo jak byla ubrana i dlatego to zrobil.
Dobry argument wymysliles. Jak kogos obraze to zawsze powiem "a bo juz mam dosc tego wszytskiego, cukier drogi, beznzyna droga to chociaz sobie ulze jak Cie powyzywam". Dobre!
|
a po co mam się z nim kontaktować? wg. mnie powinien dostać dożywotni zakaz stadionowy