Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3948
Stary 27.05.2011, 15:22
Zybert77, a co to za feta, podczas której nie możesz nawet wejść na boisko i być blisko tego wszystkiego? Co to za mecze, podczas których za przeklinanie możesz dostać 2 lata zakazu i sporą karę? To jest piłka nożna? Nie dorastałem w takim klimacie, więc nawet jeśli podnosi się poziom sportowy, to ja staję się coraz mniej zainteresowany oglądaniem takich widowisk. Tak, oglądaniem, bo niedługo nie będzie można nawet dopingować.

Przed derbami byłem przeciwny milczącemu procesowi, ale nasz doping w tym meczu, chociaż był świetny, miał taki sam wydźwięk jak milczenie (poza tym, ze może pomógł nieco piłkarzom). Po meczu byłem zadowolony sportowo, ale kibicowsko czułem olbrzymi niedosyt. Jeśli chodzi o dzisiejszą sytuację kibiców, to milczenie, kulturalne dopingowanie oraz wykrzykiwanie abstrakcyjnych haseł ma takie same pole oddziaływania - żadne. Jednak to właśnie cisza wydaje się być najbardziej uzasadniona.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując