Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9487
Stary 27.05.2011, 15:18
Cytat:
Co do Grzelczaka fajną ma tą rundę wiosenną faktycznie, ale nie wiem czy nie będzie tak jak z Janoszką - jedną rundę zagra dobrą a potem już mało będzie strzelał...
Sami-wiecie-kto też miał jedną tzw. "rundę konia" a wszyscy wiemy, jak to potem się potoczyło. W dodatku też od "miedziowych". Aż mi tu śmierdzi powiedzeniem "historia lubi się powtarzać"...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując