Cytat:
|
Co do Grzelczaka fajną ma tą rundę wiosenną faktycznie, ale nie wiem czy nie będzie tak jak z Janoszką - jedną rundę zagra dobrą a potem już mało będzie strzelał...
|
Sami-wiecie-kto też miał jedną tzw. "rundę konia" a wszyscy wiemy, jak to potem się potoczyło. W dodatku też od "miedziowych". Aż mi tu śmierdzi powiedzeniem "historia lubi się powtarzać"...