Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3943
Stary 27.05.2011, 15:14
Cytat:
Nie będzie jednolitego protestu... a napewno nie będę protestował ja, myślałem że mecz z Lechem Was czegoś nauczył.

Mam w głębokim poważaniu to, że umówiliście się z jakimś oszustem z Poznania, który zna się tylko na sprzedaży kiełbasy - że teraz na wszystkich stadionach ma być cicho.

W niedzielę będzie feta, zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa - bo trochę na nie czekałem
Generalnie czekałem na odpowiedź na post scriptum, szkoda.

Tak, nauczył mnie- że ciszą na stadionie nic nie zdziałamy. Baa - ułatwiamy Tuskowi znaaacznie "robotę".

Tak w zasadzie to jesteś takim współczesnym Habakukiem. Zamienić tylko Boga na Tuska, niewiernych na "kiboli", a unicestwienie Ziemi na "zakazy stadionowe dla kiboli i zamykanie stadionów". Reszta się zgadza.

Ave- największy z kibiców Wisły. Mam nadzieję, że za tego ignora nie splynie na mnie Twój gniew i najwyższego mentora Twego.
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 27.05.2011 o godz. 15:19.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując