Cytat:
Nie będzie jednolitego protestu... a napewno nie będę protestował ja, myślałem że mecz z Lechem Was czegoś nauczył.
Mam w głębokim poważaniu to, że umówiliście się z jakimś oszustem z Poznania, który zna się tylko na sprzedaży kiełbasy - że teraz na wszystkich stadionach ma być cicho.
W niedzielę będzie feta, zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa - bo trochę na nie czekałem
|
Generalnie czekałem na odpowiedź na post scriptum, szkoda.
Tak, nauczył mnie- że ciszą na stadionie nic nie zdziałamy. Baa - ułatwiamy Tuskowi znaaacznie "robotę".
Tak w zasadzie to jesteś takim współczesnym Habakukiem. Zamienić tylko Boga na Tuska, niewiernych na "kiboli", a unicestwienie Ziemi na "zakazy stadionowe dla kiboli i zamykanie stadionów". Reszta się zgadza.
Ave- największy z kibiców Wisły. Mam nadzieję, że za tego ignora nie splynie na mnie Twój gniew i najwyższego mentora Twego.