Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3938
Stary 27.05.2011, 15:09
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Pisali - fans. Czyt. fanom, kibicom. Ideologię "kibola" do fanatyków, ultrasów (ogólnie tych, dla których Wisła to nie jest tylko miejsce do zeżarcia kiełbaski i zapalenia papierosa) dorabiasz sam. W rodzinie zawsze musi się znaleźć czarna owca (a co dopiero w tak licznej).

Jeżeli nie będziemy razem (E+G) jak i całe środowisko kibicowskie, to z tego protestu nic nie wyjdzie.

PS- jak Tusk nakaże by wydawać zakazy stadionowe tym, którzy na stadion przychodzą w jeansach to będziesz protestował czy też zaczniesz popylać w spodenkach czy Bóg wie czym jeszcze?
Nie będzie jednolitego protestu... a napewno nie będę protestował ja, myślałem że mecz z Lechem Was czegoś nauczył.

Mam w głębokim poważaniu to, że umówiliście się z jakimś oszustem z Poznania, który zna się tylko na sprzedaży kiełbasy - że teraz na wszystkich stadionach ma być cicho.

W niedzielę będzie feta, zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa - bo trochę na nie czekałem
Odpowiedz cytując