Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ziajam
Junior Member
Od: 02.2008
Offline
#
22071
27.05.2011, 15:00
Czy mi się wydaje, czy odpalają (testują) telebimy na stadionie?
ziajam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziajam
Znajdź inne posty napisane przez ziajam