Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3932
Stary 27.05.2011, 14:55
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
jestem pewien, że Ci co byli na meczu PP to podzielają... szczególnie jedna dziennikarka
To uważasz, że liczba incydentów w 2010 roku wzrosła w stosunku do 2009 po kopnieciu dziennikarki w 2011 tak

Kocham taką upartość! Gość jest wstanie podważyć wsszystko!! Nawet gdy słońce swieci powie ze jest noc!
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.05.2011 o godz. 15:00.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując