zybert77 napisał(a):

|
jestem pewien, że Ci co byli na meczu PP to podzielają... szczególnie jedna dziennikarka
|
To uważasz, że liczba incydentów w 2010 roku wzrosła w stosunku do 2009 po kopnieciu dziennikarki w 2011

tak

Kocham taką upartość! Gość jest wstanie podważyć wsszystko!! Nawet gdy słońce swieci powie ze jest noc!
