Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.05.2011, 14:51
Cytat:
no i czego to ma niby dowodzić? myślisz, że jak wkleisz zdjęcie to uznam, że kibolom trzeba rozwijać czerwony dywan jak na Lechu bo o atmosferę dbają?

Znacznie bliżej mi do poglądów kibica z Gdyni niż do Was: http://www.weszlo.com/news/6945

Więc pozwól, że protestował nie będę. Co więcej zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa.
Pisali - fans. Czyt. fanom, kibicom. Ideologię "kibola" do fanatyków, ultrasów (ogólnie tych, dla których Wisła to nie jest tylko miejsce do zeżarcia kiełbaski i zapalenia papierosa) dorabiasz sam. W rodzinie zawsze musi się znaleźć czarna owca (a co dopiero w tak licznej).

Jeżeli nie będziemy razem (E+G) jak i całe środowisko kibicowskie, to z tego protestu nic nie wyjdzie.

PS- jak Tusk nakaże by wydawać zakazy stadionowe tym, którzy na stadion przychodzą w jeansach to będziesz protestował czy też zaczniesz popylać w spodenkach czy Bóg wie czym jeszcze?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując