WiślakMyślenice napisał(a):


zybert77- nawet Mariborczyk, którego polskie realia powinny gówno obchodzić ma więcej jaj niż Ty.
|
no i czego to ma niby dowodzić? myślisz, że jak wkleisz zdjęcie to uznam, że kibolom trzeba rozwijać czerwony dywan jak na Lechu bo o atmosferę dbają?
Znacznie bliżej mi do poglądów kibica z Gdyni niż do Was:
http://www.weszlo.com/news/6945
Więc pozwól, że protestował nie będę. Co więcej zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa.