Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3927
Stary 27.05.2011, 14:46
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post


zybert77- nawet Mariborczyk, którego polskie realia powinny gówno obchodzić ma więcej jaj niż Ty.
no i czego to ma niby dowodzić? myślisz, że jak wkleisz zdjęcie to uznam, że kibolom trzeba rozwijać czerwony dywan jak na Lechu bo o atmosferę dbają?

Znacznie bliżej mi do poglądów kibica z Gdyni niż do Was: http://www.weszlo.com/news/6945

Więc pozwól, że protestował nie będę. Co więcej zamierzam dopingować i cieszyć się z mistrzostwa.
Odpowiedz cytując