Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3926
Stary 27.05.2011, 14:45
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
cóż, dla Ciebie w końcu nic złego się nie dzieje... a i gieroj dziennikarce kręgosłupa nie złamał ... a może go sprowokowała
Czytnij sobie... tam psycholodzy mówią pewne ciekawe rzeczy o których juz mowa padła.
http://www.rp.pl/artykul/505353,6634...pieczniej.html
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1c60f

Troche inne spostrzerzenie niż w GW nie prawda?

Cytat:
- W roku wejścia w życie nowych rozwiązań 2009 odnotowano 237 wybryków o charakterze chuligańskim, rok później tylko 152, co daje spadek aż o prawie 36% - wylicza Adam Rapacki, przypominając, że co roku w Polsce odbywa się kilka tysięcy imprez sportowych, w tym ponad dwa tysiące meczów piłki nożnej. Zdecydowana ich większość przebiega spokojnie.
hmmm... i Kibice w Mariborze też to wiedzą?
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.05.2011 o godz. 14:49.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując