zybert77 napisał(a):

|
cóż, dla Ciebie w końcu nic złego się nie dzieje... a i gieroj dziennikarce kręgosłupa nie złamał ... a może go sprowokowała
|
Czytnij sobie... tam psycholodzy mówią pewne ciekawe rzeczy o których juz mowa padła.
http://www.rp.pl/artykul/505353,6634...pieczniej.html
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1c60f
Troche inne spostrzerzenie niż w GW nie prawda?
Cytat:
|
- W roku wejścia w życie nowych rozwiązań 2009 odnotowano 237 wybryków o charakterze chuligańskim, rok później tylko 152, co daje spadek aż o prawie 36% - wylicza Adam Rapacki, przypominając, że co roku w Polsce odbywa się kilka tysięcy imprez sportowych, w tym ponad dwa tysiące meczów piłki nożnej. Zdecydowana ich większość przebiega spokojnie.
|
hmmm... i Kibice w Mariborze też to wiedzą?