Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
3923
27.05.2011, 14:37
salek
napisał(a):
i dla Twojej pożywki- żyd to żyd, pedał to pedał, a czarny jest czarny (bo nie zielony przecież?)
Wytłumaczysz to UEFA jak nam zamknie stadion?
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77