Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3921
Stary 27.05.2011, 14:34
palikot napisał(a):Wyświetl post
A czemu ja? To raczej ty chcesz wszystko zamykać, ja jestem raczej liberalny
cóż, dla Ciebie w końcu nic złego się nie dzieje... a i gieroj dziennikarce kręgosłupa nie złamał ... a może go sprowokowała
Ostatnio edytowane przez zybert77 : 27.05.2011 o godz. 14:38.
Odpowiedz cytując