Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
3921
27.05.2011, 14:34
palikot
napisał(a):
A czemu ja? To raczej ty chcesz wszystko zamykać, ja jestem raczej liberalny
cóż, dla Ciebie w końcu nic złego się nie dzieje... a i gieroj dziennikarce kręgosłupa nie złamał ... a może go sprowokowała
Ostatnio edytowane przez zybert77 : 27.05.2011 o godz. 14:38.
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77