Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45220
Stary 27.05.2011, 14:25
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Co do opcji z polaków jakich sugerujecie Baszczu, Kosa, Żewałakow, Wasyl, na miejscu Stana jak bym miał jakieś możliwosći to brał bym tylko ostatniego... nie ma co ich tylu brać po drugie na pewno małych kontraktów chcieć niechca a znich najlepszy jest wasyl ! a jak już brać to najlepszego. a po 3 to za rok to i tak pewno odejda bo będą zakańczać kariery... bo starzy (kosa, Żewłakow)
Ja się mocno obawiam o zdrowie Wasyla.. od tak drogich jak na nasze warunki piłkarzy po takiej strasznej kontuzji lepiej trzymać się z daleka.
Żewłakow też nie... kilka miesięcy bez gry w Jego wieku... ryzykowne.
Tylko Baszczu i może Kosa z tej czwórki.
Odpowiedz cytując