Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3913
Stary 27.05.2011, 14:22
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
różnica między nami jest taka, że ja bym powiedział, że mam znajomych kibiców Cracovii .. i koleżankę...

a dla Ciebie to są żydzi... albo pedały... albo czarni...
Dla mnie to są Łukasz i Rafał... a koleżanka Kasia
Chyba nie myslałeś, ze zwracam się do nich per żydzie, albo żydówko

zybert77 napisał(a):Wyświetl post
zamykać wszystkie miejsca, gdzie jest niebezpiecznie - czy z tym się zgodzisz?
No jasne! Pewien Krzysztof miał to nawet w swoim programie wyborczym
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.05.2011 o godz. 14:26.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując