zybert77 napisał(a):

różnica między nami jest taka, że ja bym powiedział, że mam znajomych kibiców Cracovii .. i koleżankę...
a dla Ciebie to są żydzi... albo pedały... albo czarni...
|
Dla mnie to są Łukasz i Rafał... a koleżanka Kasia

Chyba nie myslałeś, ze zwracam się do nich per żydzie, albo żydówko
zybert77 napisał(a):

|
zamykać wszystkie miejsca, gdzie jest niebezpiecznie - czy z tym się zgodzisz?
|
No jasne! Pewien Krzysztof miał to nawet w swoim programie wyborczym

