PANDEM0NIUM napisał(a):

Nie rozumiem czemu wszyscy tak się upominają o ŚO? Jesli klub wykupi Chaveza to bedziemy mieli 3 ŚO Jaliens
Bunoza
Chavez.
Po co? Skoro mamy pozycje bardziej priorytetowe.
|
Odpowiadam: Właśnie teraz Jaliens dostał poważniejszej kontuzji , Bunoza jest w trakcie rehabilitacji, Kowalski za słaby, został nam Chavez który być może u nas nie zagra , i kto nam zostaje na lm Kowalski !!! wszystko w tym temacie dziękuje za uwage chyba już wszyscy teraz wiecie po co nam potrzebny obrońca środkowy !!!