Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45219
Stary 27.05.2011, 14:19. mylisz się
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem czemu wszyscy tak się upominają o ŚO? Jesli klub wykupi Chaveza to bedziemy mieli 3 ŚO Jaliens
Bunoza
Chavez.

Po co? Skoro mamy pozycje bardziej priorytetowe.

Odpowiadam: Właśnie teraz Jaliens dostał poważniejszej kontuzji , Bunoza jest w trakcie rehabilitacji, Kowalski za słaby, został nam Chavez który być może u nas nie zagra , i kto nam zostaje na lm Kowalski !!! wszystko w tym temacie dziękuje za uwage chyba już wszyscy teraz wiecie po co nam potrzebny obrońca środkowy !!!
Odpowiedz cytując