Jaroo1 napisał(a):

|
Dobra to jesli juz doszlismy do wniosku ze Ty wolisz zeby sie nie lali na stadionach a ja wole zeby sie nie lali pod barem to czyja wola jest wazniejsza? Co teraz? Zamykac stadiony czy bary?
|
zamykać wszystkie miejsca, gdzie jest niebezpiecznie - czy z tym się zgodzisz?