Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3911
Stary 27.05.2011, 14:18
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dobra to jesli juz doszlismy do wniosku ze Ty wolisz zeby sie nie lali na stadionach a ja wole zeby sie nie lali pod barem to czyja wola jest wazniejsza? Co teraz? Zamykac stadiony czy bary?
zamykać wszystkie miejsca, gdzie jest niebezpiecznie - czy z tym się zgodzisz?
Odpowiedz cytując