Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3907
Stary 27.05.2011, 14:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie, bo ja wole zeby sie lali na stadionie na ktory zbey wejsc musialbym zaplacic niz w barze obok ktorego moge przechodzic bedac na wycieczce w slonecznej Hiszpanii. Chyba proste?
a ja tam wolę na stadionie nie oglądać zwierzyńca jak z Bydgoszczy... choć zdaję sobie sprawę, że chodzą na mecze ludzie, którzy chcą się po mordzie lać
Odpowiedz cytując