Jaroo1 napisał(a):

|
Dla mnie, bo ja wole zeby sie lali na stadionie na ktory zbey wejsc musialbym zaplacic niz w barze obok ktorego moge przechodzic bedac na wycieczce w slonecznej Hiszpanii. Chyba proste?
|
a ja tam wolę na stadionie nie oglądać zwierzyńca jak z Bydgoszczy... choć zdaję sobie sprawę, że chodzą na mecze ludzie, którzy chcą się po mordzie lać