Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45214
Stary 27.05.2011, 14:00
z Górnika można by brać Jeża.Wybrany najlepszym zawodnikiem ligi słowackiej.Grał w LM.Na ligę by wystarczył.Napewno lepszy od Naszych zmienników(Sivakov, Jirsak, Garguła)
Odpowiedz cytując