Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
45214
27.05.2011, 14:00
z Górnika można by brać Jeża.Wybrany najlepszym zawodnikiem ligi słowackiej.Grał w LM.Na ligę by wystarczył.Napewno lepszy od Naszych zmienników(Sivakov, Jirsak, Garguła)
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10