Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3900
Stary 27.05.2011, 13:57
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
czyżby? http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...o_kibica_.html - ale skoro wyborcza to podaje to napewno kłamie...
To rozbieramy na czynniki:
Cytat:
Krzysztof M., "Litar", który stoi na czele poznańskich kiboli, usłyszał ostatnio zarzuty za atak na rodzinę podczas listopadowego meczu reprezentacji Polski.

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...ixzz1NYWMojx9]
1.Jest prezesem stowarzyszenia... oznacza, że już jest zły, w sumie jest bandytą,
2. która teraz jest tak zastrasznona, że się boi się przychodzić na stadion. Ojciec stwierdził, że nigdy na mecz już nie przyjdzie a tym bardziej ze swoim dzieckiem!!!!

Cytat:
Na nagraniu ze stadionowego monitoringu, które ujawniła "Gazeta", widać, jak "Litar" wygania z trybuny rodzinę z dwójką dzieci, lekko uderza mężczyznę "z główki" i pluje mu w twarz, potem pluje w kierunku jednej z kobiet.

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...#ixzz1NYX5EPMg
Pewnie był pijany i z nudów z kolegami upatrzyli sobie jakąś ofiarę nad którą mogly by się znęcać

Cytat:
Zaatakowany Maciej W. nie zgłosił się na policję, ale śledczy odnaleźli go i przekonali do złożenia zeznań.

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...#ixzz1NYXbrfjX
Ciekawe czy się bał, czy może dostawał pogróżki

Cytat:
Prokuratura - ze względu na ważny interes społeczny - rozpoczęła śledztwo z urzędu

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...ixzz1NYXozBlV]
Dobrze, że go nie zatrzymało 64 funkcjonariuszy FBI po bohaterskiej akcji 3 metry od wejścia

Cytat:
Ma bilet na trybunę nr 2. Stoi na schodach, czego zabrania stadionowy regulamin.

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...#ixzz1NYYERU00
O kurde, czyżby kibol? Nie bogu ducha winna rodzina ze słodziutkim synkiem na rączkach?

Teraz poważne pytanie:

Cytat:
Gdy kibole Lecha ruszyli na wiślaków, niezatrzymywany przez ochronę "Rolnik" przeszedł przez cały stadion, pokonując po drodze kilka płotów. Razem z kompanami zaczął odwodzić kiboli Lecha od ataku, ale wcześniej złamał stadionowy regulamin. Zdaniem policji, niekontrolowane przemieszczanie się między trybunami i wyręczanie ochrony jest niedopuszczalne. "Rolnik" jednak zakazu nie dostał, a Szlachetka dwa tygodnie temu mówił nam: - To było mniejsze zło, wykroczenie mniejszej wagi. Zakazy powinni dostawać prawdziwi pseudokibice.

Na czele grupy atakującej wiślaków stał niejaki "Didi". "Didiego" i jego kompana "Lolę" nagraliśmy ukrytą kamerą przed meczem Ligi Europejskiej ze Sportingiem Braga. Nie musieli płacić za wejście na stadion, bo ochrona wpuściła ich boczną bramą. Obaj zajmują honorowe miejsce w "kotle" rządzonym przez poznańskich kiboli. "Didi", uczestnik zadymy, także nie dostał zakazu stadionowego.

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...#ixzz1NYZ33yi9
Jak tacy bandyci, którym coś udowodniono, to dlaczego nie siedzą? Dlaczego jakieś służby nie wydadzą im zakazu stadionowego? Jesli panowie redaktorzy mają dowody na ich domniemane przestępstwa to, dlaczego piszą o tym w gazetach a nie zgłoszą tego do prokuratury? Teraz mi wyjaśnij dlaczego ok?
Jeszcze jedno... Dlaczego klub ma z góry nie współpracować z ludźmi, którym nic nigdy nie udowodniono?

Cytat:
Maciej W. twierdzi, że działacze "Wiary Lecha" od dawna znali jego nazwisko. Dotarli do niego przed policją. Wiceprezes WL Andrzej Pleszkun odwiedził go w pracy. - Powiedziałem: wpłacicie 10 tys. zł na dom dziecka, a mojej rodzinie dacie karnety do końca sezonu, to o sprawie zapomnę. Ale usłyszałem, że płacić nie będą, a karnetów nie mają. Mówię: to niech chociaż "Litar" przyjedzie i osobiście mnie przeprosi. Ale nie przyjechał.

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...#ixzz1NYb4tRTX
hahaha to chyba jakiś psychol... po mordzie go leją, ą on chce jeszcze karnety dla rodziny!!

Cytat:
Po postawieniu zarzutów szefowi kiboli Lech Poznań zapowiedział rozwiązanie umowy z jego firmą kateringową Trocadero, która obsługuje gastronomię i zajmowała nielegalnie magazyn na stadionie. Za oplucie klub do dziś nie ukarał go zakazem stadionowym.

Więcej... http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...#ixzz1NYbl2J1m
A mówią ze bandyci to półmózgi... szkoły nie pokończone, kryminały itd. a tu gość prowadzi sobie interes.
Ciekawe kiedy naszemu p. Szymańskiemu dobiorą się do dupy panowie redaktorzyny, którego logo firmy też było obecne na bandach reklamowych stadionu Wisły. Skoro jest bandytą/kibolem to pewnie nie ma takiego prawa... (według GW)
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.05.2011 o godz. 14:03.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując